Drobnostki.pl

Drobne rzeczy, pozornie nieistotne zdarzenia, potrafią wiele zmienić…

Informacje

Drobne rzeczy, pozornie nieistotne zdarzenia potrafią wiele zmienić…

Takie motto przyświeca blogowi Drobnostki.pl  Opisujemy różne tematy, wszystko to, co nas zainteresowało, zainspirowało bądź stało się naszym udziałem. Treść redagują Mariusz i Małgorzata, staramy się również zaangażować dwójkę naszych dzieci – obecnie siedmioletnią wiercipiętę  i dwunastoletniego gniewnego 😉 Z jakim skutkiem? No coż staramy  się i nie odpuścimy 🙂

Blog jest przedsięwzięciem hobbystycznym. Owszem, znajdują się w nim reklamy google, czy linki afiliacyjne i będzie nam niezmiernie miło, jeżeli przyniosą jakikolwiek dochód, jednak genezą każdego wpisu jest chęć podzielenia się naszym punktem widzenia na przeróżne, otaczające nas sprawy i zdarzenia. Jeżeli kiedykolwiek znajdą się na blogu artykuły sponsorowane, to będą one wyraźnie oznaczone, zaś treść takiego wpisu będzie rzetelnie opisywała rzeczywistość taką, jaką widzimy i odczuwamy.

Jeżeli chciałbyś drogi czytelniku skontaktować się z nami, o coś zapytać, to zrób to w formie komentarza bezpośrednio pod wpisem, który Cię do tego zachęcił bądź wypełnij formularz. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Pozdrawiamy!

Skomentuj

Theme by Anders Norén